Популярне

Українців годують відходами харчової промисловості

 В Україні кількість молока з кожним роком зростає, а поголів’я худоби – меншає. Причина криється в тому, що до нас завозять залишки та відходи харчової промисловості з більш благополучних країн, – повідомив нардеп Геннадій Москаль. 

Москаль: «За даними Державного комітету статистики України, за вісім місяців цього року в Україні підприємствами всіх форм власності вироблено молока на 109,2 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року. І в той же час поголів’я корів знизилося й становить усього 2649,5 тисячі, що у відсотковому відношенні становить 96,7 % до показника минулого року (95% корів знаходиться в приватній власності населення). Середній надій молока від однієї корови становить 2830 кг. Загалом в Україні отримано від корів молока 76,9 тис. тонн, що становить 97,8 % до аналогічного періоду минулого року.
Разом з цим Держкомстат вказує, що переробною промисловістю України перероблено:
молока – 77,1 тисячі тонн;
вершків жирністю більше 8 % – 3,3 тисячі тонн;
молока й вершків у сухому вигляді – 6,1 тисячі тонн;
масла вершкового – 8,4 тисячі тонн;
сиру свіжого та кисломолочного – 6,1 тисячі тонн;
сиру жирного – 17,6 тисячі тонн;
молока й вершків згущених – 7,4 тисячі тонн;
продуктів кисломолочних – 39,8 тисячі тонн.
Після простого підрахунку напрошується висновок, що ми їмо суцільний фальсифікат, оскільки українські корови й близько не дають стільки молока, щоб виробити всю цю продукцію. При цьому жодного літра молока Україна з-за кордону не імпортувала.
Розгадка криється в іншому показнику Держкомстату – за вісім місяців цього року в Україну було завезено залишків та відходів харчової промисловості на 126 мільйонів 780,9 тисячі доларів США, що на 112,5 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. Виходить, українці споживають недоїдки та залишки продуктів із розвиненіших країн».
Повідомляє ZIK.

Суспільство

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією