Популярне

Закарпатський експерт виступила на Міжнародній конференції у Братиславі

Інститут міжнародних відносин та порівняльного правознавства юридичного факультету Університету ім. Я. А. Коменського (м. Братислава) провів 3-4 травня в м. Братіслава міжнародну конференцію на тему "Законодавство ЄС та права людини в освітньому та громадському просторі країн-членів співдружності".

З вітальними словами до учасників міжнародного заходу звернулися Карол Мічета (проректор університету), Павол Кубічек (декан юридичного факультету) та організатор конференції Власта Кунова (директор Інституту міжнародних відносин та порівняльного правознавства юридичного факультету Університету ім. Я. А. Коменського). Окремо слід відзначити вступні промови представників дипломатичного корпусу, а саме радника Надзвичайного та Повноважного Посла України в Словацькій Республіці Віталія Усатого, Надзвичайного та Повноважного Посла Грузії в Словацькій Республіці Олександра Налбандова, Почесного консула Республіки Молдова в Словацькій Республіці Антоніо Парціале, Голови представництва Європейської комісії в Словацькій Республіці Душана Чренека та члена Європейського Парламенту Діоніса Хошеля, які наголосили на забезпеченні реалізації прав людини в контексті європейського законодавства. З ключовими доповідями в контексті питань, висунутих на обговорення виступили іноземні та словацькі експерти: Надєжда Шишкова (декан факультету європейського права Палацького Університету м. Оломоуц, Чеська Республіка), Петер Крістіан Мюллер Графф (директор Інституту європейського права юридичного факультету м. Хайделберг, Німеччина), Максим Карлюк (експерт з прав людини, Республіка Білорусь), Люція Мокра (заступник декана факультету соціальних і економічних студій Університету ім. Я. А. Коменського), Браніслав Фабрі (експерт юридичного факультету Університету ім. Я. А. Коменського), Ондрей Блажо (Інститут міжнародних відносин та порівняльного правознавства юридичного факультету Університету ім. Я. А. Коменського) та Павол Демеш (міністр закордонних спав Словацької республіки 1991-1992 рр.), які торкнулися питань механізму забезпечення прав людини в документах Європейського союзу, з акцентом на освітній та громадський простір країн-членів ЄС. Українська сторона була представлена двома доповідачами: Роман Петров (Київський Національний університет ім.. Т. Шевченко), доповідь якого була присвячена питанням європейського законодавства та забезпечення прав людини в освітньому просторі України, та Світлана Мітряєва (директор РФ НІСД в м. Ужгороді), яка зупинилась на питаннях прав національних меншин та доповіді про стан розвитку громадянського суспільства в Україні, підготовленої Національним інститутом стратегічних досліджень. Пише www.uzhgorod.net.ua

Закарпаття

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією