Популярне

Ще не радять купатися

Купальний сезон вже не за горами, але температура води ще не відповідає потребам людського організму.

«Купання у такій холодній воді може призвести до загального переохолодження організму, запалення легенів або судоми, — запевняє Іван САВЧУК, інспектор РМВ управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області. — Різкий перепад температури може спричинити навіть серцевий напад. З приходом тепла більшість людей на вихідних виїжджає на відпочинок на природу. Переважно люди розташовуються поблизу річки. Проте варто пам’ятати, що відпочинок на воді може принести не лише задоволення, а й можете наразити на небезпеку, якщо не бути обачними та не дотримуватиметеся елементарних правил безпеки поведінки на водоймах. Чи не найголовнішою причиною трагедій є необережність самих людей, їхнє незнання елементарних правил поведінки на воді. Основними умовами безпеки на воді, є правильний вибір і обладнання місць купання; суворе дотримання правил поведінки. Під час купання суворо забороняється: стрибати у воду з човнів, катерів, споруд, не призначених для цього; пірнати з містків, дамб, дерев, високих берегів. Аби не сталося лиха, не заходьте глибоко у воду, якщо не вмієте плавати. Не рекомендується відпочивати поблизу крутих і зарослих густою рослинністю берегів. Управління Держтехногенбезпеки Рівненської області звертається до мешканців та гостей краю з проханням суворо дотримуватись правил поведінки на воді, бути обережним та дбати про безпеку свого життя та оточуючих вас людей. У 2011 році на водних об’єктах України загинуло 1794 людини, з них — 172 дитини. З початку цього року на водних об’єктах України загинуло 74 особи, з яких -2 дітей. Пам’ятайте: купатися на стихійних пляжах суворо заборонено! Шановні батьки! Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малечу без нагляду! Давайте разом зробимо так, щоб весняно-літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!».

Пише www.rivnepost.rv.ua

Рівне

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією