Популярне

В США вийшов підручник рівненських викладачів

В американському видавництві "Nova Science Publishers" (м. Нью-Йорк) побачив світ підручник "Mathematical experiments planning in concrete technology" ("Математичне планування експерименту в технології бетону"), авторами якого є професори НУВГП Леонід Йосипович Дворкін та Олег Леонідович Дворкін.

Це вже друге видання цих авторів в американському видавництві. Попереднє - підручник "Construction Materials" ("Будівельні матеріали"), що вийшов з друку рік тому. Новий підручник розкриває особливості математичних методів планування експериментів при вирішенні задач проектування складів бетонів із заданими властивостями. Дана праця грунтується на значному циклі робіт присвячених математичному плануванню експерименту в технології бетону, що багато років розробляється проф. Л.Й.Дворкіним та його школою. Автори підручника - провідні учені в галузі будівельного матеріалознавства і технології бетонів, відомі не лише в Україні, але і далеко за її межами. Їх роботи опубліковані в багатьох країнах. Даний підручник підготовлено у співаторстві із Юрієм Рибаковим, професором Аріельського технічного університету (Ізраїль). Приклади використання математичного планування експерименту, що наведені в підручнику, пов’язані з науковими розробками, проведеними в Національному університеті водного господарства та природокористування та Аріельському університеті. Підручник "Mathematical experiments planning in concrete technology" базується на сучасних світових теорії математичного експерименту та бетонознавства, доповнює та розвиває її. При написанні підручника враховані діючі американські вимоги нормативного, інструктивного та термінологічного характеру. Підручник призначений для англомовних інженерів-будівельників, спеціалістів в технології бетону, наукових працівників та студентів технічних університетів.

Пише zik.ua

Рівне

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією