Популярне

Їстівна ялинка

Свята тривають. Чекаємо гостів? Хочемо їх здивувати, а ще гарно прикрасити святковий стіл? Для цього можна приготувати їстівні ялинки. Вони можуть бути солодкими і подаємо їх як десерт, або ж виступити як закуска.

Для того, щоб приготувати таку ялинку Вам потрібно обов’язково мати настрій, проявити креативність. За допомогою зубочисток та різних продуктів можна зробити справжній шедевр.
Якщо Ви зібрались зробити фруктову ялинку, то для цього потрібно:
виноград, яблука, мандарини, ківі, полуниця, чорниця, або ж інші улюблені фрукти.  Нарізаємо дані фрукти бажаної нам форми та обробляємо їх лимонним соком. Це не дасть фруктам темніти, втрачати колір.
Яблуко розрізаємо на 2 частини, кладемо по центру тарілки зрізом до низу. Моркву чистимо та ставимо на яблуко за допомогою дерев’яних зубочисток.  Далі моркву проколюємо зубочистками. Зубочистки повинні бути довші знизу та коротші зверху, аби зробити правильну форму дерева. На зубочистки, які ми встановили в усіх місцях моркви, кладемо (цим самим прикрашаємо) приготовленими заздалегідь нами фруктами. Проявляємо більше фантазії, щоб фруктова ялинка була якомога яскравішою та гарною. Верхівку можемо прикрасити ананасом, вирізавши із нього зірку.  До фруктів можемо додати шоколад чи печиво – це залежить від Вашого смаку.
 
Також дану ялинку можна виготовити із мандаринів. Якщо Ви бажаєте мати не десертну, а закусочну ялинку, то зробити її можна з огірків, ковбаси, сиру, помідор.
За допомогою зубочисток, оливок та моркви святковий стіл можна прикрасити пінгвінами.
 

Іннеса Свіца
Всі статті автора

7+Я

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією