Популярне

День споживача у Тернополі, на що скаржаться місцеві покупці. Коментар юриста

15 березня відзначають Всесвітній День прав споживача. Проте тернополяни, про цей день практично нічого не знають, так само, як і про свої права. Пропонуємо вам серію (жахів) розповідей про зіпсовані продукти та їхню реалізацію.

В тернопільських маршрутках грабують людей

Вчора на сайті газети "Доба" писали про те, як ледь не пограбували літню жінку. Сьогодні ж, їхавши у маршруті №1, жірналіст газети "Бізнес-область", теж помітила, як крізь натовп людей, до її гаманця добирались чиїсь руки.

Перегони на маршрутках

Вчора, близько 8 години ранку, журналістка Бізнес Області, стала свідком неприємного інценденту. Водії маршруток, в присутності пасажирів, сперечалися нецензурними словами.

В Тернополі змінився клімат, як це вплине на здоров’я жителів міста

Нещодавно, в одному із тернопільських видань ми прочитали коментар Івана Герца директора місцевого учнівського еколого-натуралістичного центру, щодо змін в кліматі на території Тернопільщини. Тому поцікавились в психолога та кардіолога як це може вплинути на фізичний та психологічний стан жителів Тернополя.

В Тернополі змінився клімат, як це вплине на здоров’я жителів міста

Нещодавно, в одному із тернопільських видань, ми прочитали коментар Івана Герца, директора місцевого учнівського еколого-натуралістичного центру, щодо змін в кліматі на території Тернопільщини. Тому поцікавились в психолога та кардіолога як це може вплинути на фізичний та психологічний стан жителів Тернополя.

З тернопільської церкви заберуть найбільшу в країні шопку

Вже декілька років підряд Тернопіль гордиться найбільшою в країні «Історією Різдва», простіше кажучи - шопкою. Сьогодні останній вечір, коли можна її побачити, відвідавши церкву святого апостола Петра, на Володимира Великого.

Тернопільський художник Віктор Буковський: «Хочеш вразити жіноче серце – подаруй портрет»

Серед молоді Тернополя, Віктор (Степан) Буковський – популярна особистість. Адже він, як не хто інший знає, як порадувати найкращим у світі подарунком – картиною. Чоловік розповів Бізнес-Області, усі тонкощі своєї роботи, поділився секретом ідеального подарунку для коханої людини.

Вибір редакції

Лис
21
Концерт Uriah Heep в Києві

Що ви зазвичай робите у вільний час? Спілкуєтеся з друзями, йдете на концерт улюбленої групи, відвідуєте кафе і торгові центри? В Києві достатньо місць, куди можна сходити на дозвіллі.

Лис
18
Чи стане на захист гідності дітей голова Тернопільської ОДА Ігор Сопель?! (Відео)

Гідність дитини: туалети у школі на Тернопільщині шокують і викликають огиду. Двічі громада подавала документи для ремонту, але двічі отримувала відмову від чиновників. Уряд Олексія Гончарука обіцяє оперативно добудувати та капітально відремонтувати наступного року сотню шкіл і стільки ж дитсадків і стадіонів. Тим часом у селі Старий Тараж на Тернопільщині школярі користуються не унітазами, а смердючими отворами в підлозі, йдеться в сюжеті ТСН.

Реклама
- фільми в кінотеатрах України

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією