Популярне

Новини Тернопільщини

Учні з Тернополя змагалися в пішому туризмі

З 26 по 29 квітня в Урочищі Кривуля Бережанського району відбулися традиційні змагання XVI Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини зі спортивного туризму, вид – пішохідний туризм. З найвіддаленіших куточків нашої області прибуло 16 команд, щоб позмагатися на трьох дистанціях – короткій особистій з командним заліком. Про це повідомили в Тернопільському обласному центрі фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”.

У лісових держпідприємствах ТОУЛМГ перевірили стан із дотримання охорони праці

Якісна робота прямо пропорційна робочому місцю з безпечними для життя і здоров’я умовами праці – переконаний головний спеціаліст відділу технічної політики та промислової діяльності Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Заблоцький.

Тернополянам, котрі покажуть свою “українськість”, обіцяють привілеї

12-13 травня у Тернополі відбудеться п’ятий Всеукраїнський фестиваль національної вишивки та костюма «Цвіт вишиванки». У цей період мешканці міста, котрі одягнуть вишиванки, матимуть привілеї. Зокрема, безкоштовний проїзд у міському громадському транспорті.

На Гусятинщині виконали норму посіву

Гусятинщина засіяла, як книжка пише. Структура посівних площ району на 2012 рік відповідає основним засадам стратегії розвитку агропромислового комплексу України, повідомляє сайт Гусятинської РДА.

Фінансові досягнення ТОДА

Відбулась колегія ТОДА. На ній йшлося про доходи загального фонду обласного бюджету, зокрема про його виконання на 100,3 відсотка, одержано 48,9 млн гривень. У порівнянні з відповідним періодом 2011 року надходження зросли на 6,7 млн гривень, або на 16 відсотків

Вибір редакції

Лис
21
Концерт Uriah Heep в Києві

Що ви зазвичай робите у вільний час? Спілкуєтеся з друзями, йдете на концерт улюбленої групи, відвідуєте кафе і торгові центри? В Києві достатньо місць, куди можна сходити на дозвіллі.

Реклама
Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмів на KINOafisha.ua

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією