На Тернопільщині народилось на півсотні малюків більше, ніж торік

У І кварталі 2012 року на Тернопільщині народилося на півсотні більше дітей, ніж за аналогічний період минулого року. Загалом на початку року демографічна ситуація в області залишилась на рівні аналогічного періоду минулого року, повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я ТОДА Лідія Чайковська.

Фестиваль Духовної пісні об’єднав у Тернополі тисячі учасників з України та з-за кордону

29 квітня у палаці культури «Березіль» відбулося нагородження переможців та гала-концерт II-го Відкритого Європейського фестивалю-конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословіння!». Усі учасники фестивалю нагороджені дипломами лауреатів та пам’ятними подарунками. Спеціальний приз – плазмовий телевізор від міського голови Сергія Надала отримав колектив Тернопільської дитячої хорової школи «Зоринка».

Українські дріфтери змагалися в Тернополі

Виступи з автослалому та дріфту показали у неділю команди водії-екстремали з Тернополя, Львова та Рівного на території аеропорту. Таким чином команда Racing Team Ternopil відкрила сезон автоперегонів у Тернополі.

Новий рекорд встановили в Тернополі

Як раніше повідомлялось, м. Тернопіль цього року вже двічі встановлювало історичні максимуми температури повітря. Жителі міста могли спостерігати ще один рекорд: 28 квітня 2012 року – стало найтеплішим днем за всю історію спостережень – 28,2º тепла.

² в


parkovka.ua

web-䳺