Популярне

Позачергове засідання сесії Тернопільської міської ради; Звернення до Разумкова та Гончарука

На позачерговому засіданні сесії Тернопільської міської ради депутати прийняли «Звернення щодо фінансового забезпечення потреб мешканців Тернопільської міської територіальної громади на 2020 рік». Це звернення адресоване голові Верховної Ради України Разумкову Д.О. та Прем’єр- міністру України Гончаруку О.В.

Як зазначається у документі, поданий Урядом проект Державного бюджету на 2020 рік зменшує доходи бюджету Тернопільської міської територіальної громади всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені повноваження та сфери відповідальності громади. Передбачений  бюджетом громади ресурс не дозволить  забезпечити  виконання  власних та делегованих повноважень, унеможливить надання  послуг громадянам.

Подаємо текст звернення:

«Для недопущення суттєвого обмеження доступу мешканцям громади в медичному обслуговуванні, соціальному захисті та освіті, закликаємо Вас:

  1.    В проекті Державного бюджету України на 2020 рік:
    1. підтримати норму про зарахування частини акцизного податку на пальне до місцевих бюджетів, що  збільшить дохідну  частину  бюджету  Тернопільської  міської територіальної громади  до  75,0 млн.грн.
    2.  збільшити обсяг освітньої субвенції  бюджету громади  на  60,6 млн.грн.,  що врахує підвищення заробітної плати педагогічним працівникам та збільшить престижність до 20%, а також компенсацію з державного бюджету  в розмірі 14,1 млн. грн на підвищення заробітної плати педагогічним працівникам дошкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти, тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл;

1.3.    спрямувати 20% коштів дорожньої субвенції до бюджетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад та передбачити формульний підхід щодо розподілу таких коштів між цими бюджетами;

1.4.     забезпечити оплату з державного бюджету гарантованих державою пільг, зокрема, пільг на проїзд та послуги зв'язку, потреба  в  яких  на  2020 рік  по Тернопільській міській територіальній громаді  складає відповідно 91,2 млн.грн.  та 0,8 млн.грн.

1.5.    передбачити на 2020 рік  бюджету  громади  додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я у в обсязі не менше 55,0 млн.грн та її формульний розподіл між районними бюджетами, бюджетами ОТГ та міст обласного значення.

  1. Негайно  дозволити  оплатити  кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, передбаченої у Державному бюджеті на 2019 рік, та перехідних залишків з 2018 року.  Так  на  сьогоднішній день в  місті   завершено реконструкцію вулиці В.Чорновола  та розпочато реконструкцію Привокзального майдану  на  загальну суму 19,5 млн.грн.,   з яких 2,7 млн.грн.  оплачено, а  16,8 млн.грн. необхідно буде здійснити оплату органами Державного казначейства».

Емма Кец
Всі статті автора

Тернопіль

Якщо ви помітили помилку, будь ласка, виділіть неправильний текст та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо, що робите нас кращими.


Коментарі

Будь ласка, не пишіть повідомлення, що містять образливі і нецензурні вислови, заклики до міжрелігійної, міжнаціональної та міжрасової ворожнечі. Такі коментарі будуть видалені.


Вибір редакції

Бер
27
У чому різниця між просеко та шампанським

Просеко та шампанське — два популярних види ігристих вин, які часто асоціюються зі святковими подіями та особливими випадками. Мають спільні характеристики, які роблять їх досить схожими, але водночас різними. Кожен напій може похвалитися власними особливостями.

Бер
18
Наукова установа в Тернополі проводить збір книг для Херсону

З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, формування книжкових поличок в укриттях та наповнити книжкові полиці в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.

Лют
19
Які перспективи освіти в Україні в майбутньому?

Мати можливість планувати далі, аніж на наступні декілька місяців – це велика розкіш для середньостатистичного українця, який перебуває в режимі виживання, боротьби та невизначеності. Але є багато соціальних сфер, які під впливом війни починають змінюватися вже сьогодні. І чи будемо ми готові до нових реалій, коли ці зміни заведуть нас у глухий кут і вимагатимуть термінових реформ? Наприклад, яким ви бачите майбутнє української освіти, яка напряму залежить від народжуваності дітей? В 2000-х роках ми досягли відносної стабільності у своєму економічному та політичному розвитку. Саме завдяки цьому внормувалося і питання народжуваності. З ростом рівня життя зросла і народжуваність, яка в 2012 році досягла позначки в 520 тисяч немовлят.

Реклама

НОВІ КОМЕНТАРІ


parkovka.ua

Зроблено web-студією